O mně aktuálně

28. listopadu 2014 v 23:16 | ZlyMuflon |  ..::Me::..
Zdravím všechny čtenáře mého blogu, kteří sem chodí aby četli mé "články". Ačkoliv je to divné, na blog jsem již před nějakou dobou zanevřel a jak jste si mohli všimnout dle frekvence přidávání článků, stále více a více to vypadalo, že je blog mrtvý.

Nechci tu teď říkat, že počínaje tímto článkem se snad provoz blogu obnoví, jen nemám zrovna nic moc na práci a tak jsem si řekl: "Proč nenapsat pár řádku o sobě, které budou vypovídat o tom jak se v současné době mám a nemám, když to přecijen za pár let může být celkem pěkná vzpomínka, kterou si přečtu minimálně třeba já, když už nikdo jiný (neuvěříte jak moc jsem se pobavil nad mými články, které jsou datované několik let zpět Úžasný).

Úvod bychom tedy měli a tak se pojďme podívat jak si vedu ve svém životě, zda jsem spokojený jakým směrem se ubírá nebo zda by se dalo něco zlepšit.

Moje současné společenské postavení je takové, že jsem zaměstnán u jedné nejmenované firmy jako Technolog montáže (věřte mi, je to otravná práce (zaměstnání), která vyžaduje notnou dávku soustředění a hluboké znalosti montážních postupů firmy). Nebudu zde uvádět svůj plat, prootže to se prostě na internet nedává (můžu pouze říct, že se nestydím říkat opravdovou sumu, kterou vydělávám, když na to přijde řeč).

Jak jsem se k této práci dostal? Jednoduše... Jako slepý k houslím. "Vykašlal jsem se na univerzitní studium, které mě v první řadě nenaplňovalo v druhé řadě nešlo (Rozuměj: Když vás něco nenaplňuje, tak kálíte na jakékoliv sebezlepšování) a raději jsem se přihlásil na pracovní úřad (Pro ty kdo neznají: Přihlásit se na pracovní úřad se nerovná faktu, že by vám snad tento úřad našel práci, pouze za vás stát platí zdravotní a sociální pojištění a hledání práce/zaměstnání je čistě jen na vás). Po 14ti dnech na pracovním úřadě, ježdění po různých pohovorech jsem nakonec našel to pravé a začal jsem (tehdy ještě) pracovat v mé současné firmě na opravdu nízké pracovní pozici, ze které se mi (jak už jsem již říkal: Přišel jsem k tomu jako slepej k houslím) podařilo vypracovat až na současnou pozici.

Tolik asi k mému pracovnímu životu (rád se pochlubím tím, že nepatřím k pijavicím, které ze státu vysávají poslední halíř, ale naopak patřím ke skupině, která vydělává na tyto pijavice (nehledej žádný rasový podtext)). Teď k mému soukromému/nepracovnímu životu, který je ostatně mnohem zábavnější než tlachání o práci.

Nedávno se mi podařilo udělat řidičák a ačkoliv patřím mezi mužské plemeno, jízda automobilem mě nejspíš nenaplňuje tak jak by měla (Zvláštní že je je mi 22 let, jsem chlap, mám vlastní auto, ale i přesto nepotřebuju honit ego na tom abych někde lítal jako hovado a ohrožoval tím sebe a své okolí?Zamračený).

Za tuto vlastnost se setkávám se skoro až posměšnými narážkami od svých vrstevníků, ale také mladších slečen, které očividně stále letí na ty magory v naleštěných mercedesech, které jim zaplatil pan papánek a se kterými se co chvíli zabíjejí při hrozivě vypadajících autonehodách (Keep going boys, this one is called "Natural selection by Darwin").

Pokud jste se prokousali až sem, určitě jste si nemohli nevšimnout, že si celkem rád postěžuji Smějící se. Proto raději přestanu v těchto rozborech a přejdu k nečemu jinému, o čem jsem chtěl také napsat.

Týká se to ostatních bloggerů (ne těch, kteří dnes a denně píší na své úžasné blogísky (nesleduji aktuální dění na službě blog.cz a upřímně jsem zde v systému cca po roce). Myslím tím bloggery (spíše vlastně bloggerky), které mám ve svých oblíbených (někde dole vlevo, na tomto blogu). Všechny přestaly psát což je celkem na škodu, ovšem nehodlám se pídit po jejich osobních či neosobních důvodech, jejich blogy ovšem vždy pojednávaly o nějakém zajímavém tématu a obvzláště napříkald blog herzig traum byl velice čtivý.

Vyvstává mi tak tedy na vás, drahé čtenáře, kteří jste stále nepřerušili čtení, jedna otázka. Psali jste někdy blog? Přestali jste? Proč jste přestali nebo proč jste znovu začali? Mně samotnému hlavní podstata proč jsem přestal a proč teď po letech píšu tento text zůstává utajena (krom drobné úvahy na začátku článku).

Vaše komentáře, názory a připomínky rád uvidím dole v komentářích, případně na mém spamu-plném mailu humanoidvs.behemod(zavinac)seznam.cz

Budu se těšit pokud nějaká odezva bude a pokud ne... Tak jsme se zmýlili.

Keep calm and see you later alligator Mrkající.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama