Měl bych to překopat...

23. dubna 2012 v 1:57 |  ..::Me::..
Co ? V první řadě design mýho blogu když, už jsme u toho... Ale měl jsem spíš na mysli způsob jakym vedu můj život. Ano správně jsou téměř 2 hodiny ráno a většina zdravé populace právě uživá ničím nerušeného spánku (počítejme populaci ČR případně SR). Druhá část populace mezitim buď pracuje (opravdu vám to nezávidím), učí se (taky ne) a nebo se snaží někde něco vypotit (nebudem zvrácený prasata a budeme uvažovat ve slušnejch mezích při představování si vypocování).

Já jsem se rozhodl vypotit něco sem na blog a těžko říct s jakým záměrem to vlastně bylo. Snad jen sdělit světu zprávu o tom, že stále žiju, že nemůžu spát, že jsem minulej tejden nejspíš úspěšně dokončil praktickou maturitu z chemie a programování a určitě v tom mohlo bejt i něco jinýho (v obsahu sdělení).

Bohužel, jsou skoro dvě ráno, a já nemam sílu na jakékoliv duševní traktáty a vrchol veškerýho snažení je akorát překlad textů písniček co mi běžej v pozadí (pouze english translation, o znalostech jiného jazyka nějak nemám potuchy).

Takže, pokud jste náhodou šli kolem a čtete tento článek ve stejnou (nebo přibližnou dobu) kdy jsem ho napsal, tak koukejte mazat spát (pokud nepatříte k pracující skupině). Pokud článek čtete opožděně (nejspíš autorský klub, který má můj blog mezi oblíbenými), tak vás tímto zdravím Smějící se.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama